Ta påskeferien i Florida og den avslappende turen hjem sjøveien
Ft. Lauderdale – København | 14 netter | Sky Princess | 11.04 – 25.04.20
Ft. Lauderdale – København | 14 netter | Sky Princess | 11.04 – 25.04.20
Mange nordmenn liker seg i Florida. Ikke like mange setter pris på flyturen hjem, og ønsker å forlenge ferien så mye som mulig. Nå gir Princess Cruises deg en helt unik måte å gjøre nettopp dette på: Sky Princess krysser Atlanterhavet i april på vei til København. Nå kan du bli med og få en rekke ekstratjenester til særdeles gunstige priser.
Velger du en seiling der tips, bruk av internett og drikkepakker er inkludert, får du dette samt følgende for prisen du betaler:
I priser uten inklusjoner er kun lugar og seiling inkludert. Tips, tilgang til internett og drikkepakker må kjøpes utenom dette.
Etter mange avslappende dager til sjøs, er det godt å gjøre landkjenning i Ponta Delgada på Azorene. Her har du store deler av dagen til å strekke på bena, kjenne land under føttene og spasere i nye og ukjente omgivelser. Skipet går videre klokken 16.00 samme dag.
Noen dager langs kysten av Bretagne og Normandie blir snart gjort om til et møte med en av Danmarks mest slående byer: Skagen. Det er ikke uten grunn at kunstnere velger seg hit for inspirasjon. Å reise til Skagen er ikke blant de aller mest vanlige tingene du kan gjøre om bord på et cruiseskip, så her er det også gode muligheter til å møte en gjestfri lokalbefolkning.